EKİBİMİZ

SAADET

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisiyim. Sosyal medyaya içerik üretmeyi severim. Bi’tanıdık Blog yazılarının editörlüğünü yaparım ve Instagram hesabımızı yönetirim. Aynı zamanda Youtube kanalımızda içerik üretimi ve çevirmenlik yaparım.

ZEYNEP

Boğaziçi Üniversitesi okul öncesi öğretmenliğinden yakın zamanda mezun oldum. Şu anda aynı üniversite erken çocukluk eğitimi yüksek lisans programında öğrenciyim. Aynı zamanda okul öncesi eğitim programı geliştirmek üzere  çalışıyorum. Bi’tanık Bloğa gelen yazıların takibini ben yapıyorum ve bloğun yayın takvimini oluşturuyorum. İletişim adreslerimizden bize ulaşan takipçilerimizle muhabbet etmeyi çok severim. YouTube’da kamera arkasında sessizce oturanlardan birisi de benim. Bunların yanında Bi’tanıdık’a dair nerede ve ne ihtiyaç varsa orada olmaktan büyük keyif alırım. Canım Bi’tanıdık 🙂

RÜMEYSA

Boğaziçi Üniversitesi psikoloji son sınıftayım. Bi’tanıdık Blog’ta YouTube koordinatörlüğü yapıyorum, projeler arası iletişim ve teknik takiple ilgileniyorum. Sitemize gelen yazılar için editörlük yapıyorum. Ayrıca Twitter hesabının adminiyim.